Sadaļas

Piegādātāji

Ražotāji

Pure Herbs

Jaunumi

Канал RSS

No RSS feed added

Gotu Kola /  Mandukaparni Apskatīt pilnizmēru

Gotu Kola / Mandukaparni

uzlabo atmiņas un prāta koncentrāciju

Vairāk informācijas

15,00€

Gotu Kola / Mandukaparni <p><span style="font-family: 'andale mono', times; color: #cd2bd3; font-size: 12pt;">Slikta atmiņa un prāta koncentrācija, bezmiegs. Gotu Kola (Mandukaparni) ir vērtīgs līdzeklis psihisku un smadzeņu asinsrites saslimšanu ārstēšanai, ieskaitot epilepsiju. Palīdz pie insulta, atmiņas zuduma, sliktas koncentrēšanās spējas un pie uzmanības deficīta sindroma. Lieto pie hroniskām ādas saslimšanām (tostarp arī pie lepras), venēriskām slimībām, malārijas, varikozām vēnām, čūlām, pie nervu darbības traucējumiem un vecuma izmaiņām. Ārīgi Mandukaparni izmanto pie sasprēgājušām lūpām, herpes izsitumiem, pie lepras, skrofulozes, seborejas dermatīta, ekzēmas, psoriāzes un insektu kodumiem.</span><br /><span style="font-family: 'andale mono', times; color: #cd2bd3; font-size: 12pt;"><strong><br />Iedarbība:</strong> </span><br /><span style="font-family: 'andale mono', times; color: #cd2bd3; font-size: 12pt;">imūnmodulators, uzlabo psihes darbību, sekmē asinsriti apakšējās ekstremitātēs, veicina dzīšanas procesus, uzlabo galvas smadzeņu asinsriti, darbojas kā adaptogēns, piemīt nomierinoša iedarbība, ir antioksidants, tātad, ir labvēlīga iedarbība pie neiroloģiskiem stāvokļiem, ko izraisījuši brīvie radikāļi. Tas ir atjaunojošs urīndzenošs augs, kas izvada toksīnus, mazina iekaisumu un drudzi, veicina dzīšanas procesus un spēcina imunitāti; uzlabo atmiņu un līdzsvaro nervu sistēmu. Tādējādi, šis augs derīgs vecāka gadagājuma cilvēkiem un pie akūtas psihiskas traucējumos.</span></p> <p><span style="font-family: 'andale mono', times; font-size: 12pt; color: #cd2bd3;"><strong>lietot:</strong> <br />pa 1-2 tabletes divas reizes dienā pirms ēšanas, uzdzerot siltu pienu vai ūdeni. <br /><br /></span><strong style="color: #cd2bd3; font-family: 'andale mono', times; font-size: 12pt;">ražotajs un izplatītājs:</strong><span style="color: #cd2bd3; font-family: 'andale mono', times; font-size: 12pt;"> </span></p> <p><span style="font-family: 'andale mono', times; font-size: 12pt; color: #cd2bd3;">SIA „Vedic Institute of Healthcare and Research”,  <a class="exclusive_mini" title="Mandukaparni Gotu Kola" href="http://www.herbs.lv/lv/manduki%20Gotu%20Kola.php" target="_blank">www.pureherbs.lv</a></span></p> <p><span style="font-family: 'andale mono', times; font-size: 12pt; color: #c836b7;"><br /></span></p>
15,00€

13 Other products in the same category

Slikta atmiņa un prāta koncentrācija, bezmiegs. Gotu Kola (Mandukaparni) ir vērtīgs līdzeklis psihisku un smadzeņu asinsrites saslimšanu ārstēšanai, ieskaitot epilepsiju. Palīdz pie insulta, atmiņas zuduma, sliktas koncentrēšanās spējas un pie uzmanības deficīta sindroma. Lieto pie hroniskām ādas saslimšanām (tostarp arī pie lepras), venēriskām slimībām, malārijas, varikozām vēnām, čūlām, pie nervu darbības traucējumiem un vecuma izmaiņām. Ārīgi Mandukaparni izmanto pie sasprēgājušām lūpām, herpes izsitumiem, pie lepras, skrofulozes, seborejas dermatīta, ekzēmas, psoriāzes un insektu kodumiem.

Iedarbība:
 

imūnmodulators, uzlabo psihes darbību, sekmē asinsriti apakšējās ekstremitātēs, veicina dzīšanas procesus, uzlabo galvas smadzeņu asinsriti, darbojas kā adaptogēns, piemīt nomierinoša iedarbība, ir antioksidants, tātad, ir labvēlīga iedarbība pie neiroloģiskiem stāvokļiem, ko izraisījuši brīvie radikāļi. Tas ir atjaunojošs urīndzenošs augs, kas izvada toksīnus, mazina iekaisumu un drudzi, veicina dzīšanas procesus un spēcina imunitāti; uzlabo atmiņu un līdzsvaro nervu sistēmu. Tādējādi, šis augs derīgs vecāka gadagājuma cilvēkiem un pie akūtas psihiskas traucējumos.

lietot: 
pa 1-2 tabletes divas reizes dienā pirms ēšanas, uzdzerot siltu pienu vai ūdeni. 

ražotajs un izplatītājs: 

SIA „Vedic Institute of Healthcare and Research”,  www.pureherbs.lv